Prostaceum a ochrona przed prostatą

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące działania leku Prostaceum. Proszę mi powiedzieć czy w przypadku zapalenia prostaty albo rozrostu prostaty leki typu Prostaceum coś pomagają czy nie ma takiej możliwości, żeby one dały cokolwiek? Czy mogą uchronić męża przed prostatą? Prostaceum reklamowany jest jako suplement diety zapobiegający problemom z prostatą. Czy to znaczy, że jego działanie może uchronić męża przed tymi problemami czy również jest szansa, że jeśli tego typu schorzenia się pojawią to Prostaceum będzie w stanie je wyleczyć? Zastanawiam się na ile skuteczny jest ten preparat i czy faktycznie opłaca się jego stosowanie czy po prostu jest to kolejny "cudowny" środek mocno rozreklamowany, ale jednocześnie słabo działający. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam.

Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
nie uchronią cię przed prostatą bo ją masz, Prostaceum ułatwia oddawanie moczu i łagodzi skutki przerostu prostaty ale jej nie leczy
pozdrawiam