Czy lek Seroxat jest silniejszy od Escitil?

witam,lecze sie na depresje,stany lekowe,napady paniki,napady nerwowe,od kilku lat z przerwami,przez ostatnie kilka miesiecy brałam ecitil 10,dwie tabletki dziennie,teraz lekarz zmienił mi leki na seroxat,po jakim czasie zacznie dzilac i czy faktycznie jest silniejszy ten lek?w dodatku okazało sie ze mam niedoczynnosc tarczycy wiec czuje sie gorzej psychicznie,mam jeszcze jedno pytanie,dowiedziałam sie ze jest mozliwosc otrzymania renty na moje problemy psychiczne,czy jest to mozliwe?

Dzień dobry.
Nie jestem lekarzem, więc nie mogę udzielić odpowiedzi na Pani pytanie.Proszę zwrócić się do lekarza psychiatry.
Pozdrawiam