Czy lek Triticco ma wpływ na tabletki antykoncepcyjne?

Witam, Lekarz zalecił mi tymczasowo branie Trittico CR 150 a chciałabym rozpocząć stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej, lekarz ginekolog poleca Vibin. Czy Trittico CR nie zmniejszy ochrony antykoncepcyjnej? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji. Proszę jednak pamiętać iż niestety nie w 100% skutecznych metod antykoncepcji