Czy lek Trittico CR 75 mg można przyjmować wraz z lekiem Pramolan 50 mg?

Czy lek Trittico CR 75 mg (dawka 1/3 tabletki ma być zwiększona do 1 tabletki) może przyjmować wraz z Pramolan 50 mg (3 razy dziennie 1 tabletka)? Leki mają pomóc w walce z szumem usznym i lekką depresją. Po jakim czasie leki zaczynają działać?

Tak, jeżeli takie leczenie przepisał lekarz. Działanie Pramolanu jest zazwyczaj zauważalne po okresie do 2 tygodni, a Trittico - do miesiąca. Pozdrawiam.