Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Trittico XR 150 mg jest skuteczny na depresję?

Lekarz psychiatra zalecił mi na nerwicę/ depresję trittico XR 150 mg. czy to skuteczny lek na takie dolegliwości bez skutków ubocznych i efektowny czy nie? Mam 19 lat, mężczyzna, dziękuję za odpowiedz.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Witam Każdy lek może wywołać działania uboczne, co w dużej mierze zależy też od wrażliwości osobniczej pacjenta. W przypadku zażywania Trittico Xr 150 mg również należy liczyć się ze skutkami ubocznymi. Zapewne wie Pan też o tym, że w przypadku zaburzeń depresyjnych i nerwicowych farmakologia jest leczeniem objawowym, nie rozwiązuje problemu. W leczeniu nerwicy oraz depresji bezpieczną i skuteczną metodą jest psychoterapia. Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby, ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Jeżeli chciałby Pan skutecznie pozbyć się problemu i wyleczyć z nerwicy i zaburzeń depresyjnych, bez skutków ubocznych, to zachęcam do psychoterapii. Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, konsultacje online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0

Lek pomaga na łagodzenie objawów i jak każdy lek ma skutki uboczne, które mogą wystąpić, lecz nie muszą. Może szczególnie w początkowym etapie stosowania wpływać na nasz nastrój a także powodować zaburzenia ze strony układu pokarmowego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy