Czy lek vicebrol forte może pomóc przy przywracaniu pamięci?

Żona w wieku 65 lat jest po rozległym udarze niedokrwiennym mózgu z min amnezją mieszaną od 27.02.2017r. Jak dotychczas nie odzyskała mowy, może tylko powtarzać krótkie zdania lub słowa. Podstawowe moje pytanie czy lek vicebrol forte może pomóc przy przywracaniu pamięci, czy działa jako profilaktyka wtórna przed ewentualnym kolejnym udarem oraz czy spowalnia chorobę Alzheimera

Witam!
Vicebrol poprawia zaopatrzenie komórek C.U.N. w krew, zatem działa neuroprotekcyjnie, może zatem wpływać na powrót czasowo utraconych funkcji. W tego typu sytuacjach zazwyczaj jest to proces powolny i do końca niepewny. Trzeba mieć nadzieję!!!
Powodzenia
W. Łuczkowski.