Czy lekarz ginekolog może wykonać badanie na płodność?

witam mam zaspół policystycznych jajników ciagle powtarzajace sie stany zapalne pochwy mialam kiedys brodawczaka ludzkiego robilam test hpv wyszedl pozytywny jestem rok po slubie jeszcze przed slubem zaczelismy starac sie z mezem o dziecko i do tej pory nic wszyscy wkolo mnie maja dzieci tylko nie ja a tak bardzo chcialabym je miec czuje sie taka niespelniona czy lekarz ginekolog moze zrobic jakies badanie na plodnosc? jak tak to jak sie nazywa pomocy ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć