Czy lekarz określi dokładną datę poczęcia?

Witam ostatnia miesiaczke mialam 2 kwietnia 2014r kochalam sie ze swoim bylym partnerem ostatni raz przed i podczas tego okresu bez zabezpieczenia ale nie dochodzil we mnie , zas od 12 kwietnia kocham sie z aktualnym chlopakiem bez zabezpieczenia i on dochodzil we mnie za kazdym razem. Czy lekaz jest w stanie okreslic dokladna date poczecia a wiec i ojcostwa jesli test elektroniczny ktory robilam 5 maja wykazal na ciaze 1-2 tygodniowa. Miesiaczki mam regularnie co 28 dni +/- do 3 dni max roznicy

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do owulacji doszło u Pani najprawdopodobniej ok. 15-16 kwietnia. W opisanym przypadku z bardzo dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ojcem dziecka jest obecny chłopak.