Czy lekarz psychiatra może przepisać leki na poprawę popędu seksualnego?

Mam 35 lat, jestem mężczyzną.Od roku po utracie pracy leczę się na depresję, zażywam lek alventa 75 mg. Jednak mam także problemy z osłabieniem popędu seksualnego, bardzo dużym osłabieniem (słabe mięsnie) brakiem energii etc., które były obecne jeszcze przed rozpoczęciem leczenia depresji. Czy jest możliwe przepisanie dodatkowo przez lekarza psychiatrę leku, proviron, obok leku alventa w celu poprawy funkcjonowania w aspekcie seksualnym. Czy musiałbym raczej z tym problemem pójść do seksuologa?

Dzień dobry,

Nie, lekarz psychiatra też może przepisać takie leki.
Dobrze też, żeby był to ten sam lekarz u którego Pan się leczy, ponieważ może również zmodyfikować podstawowe leczenie.