Czy lekarz rodzinny może dać skierowanie na tomografię komputerową?

czy lekarz rodzinny może mi wypisać skierowanie na tomografie komputerową którą zrobię odpłatnie bo potrzebują nawet prywatnie

Lek. Tomasz Budlewski

W obecnych czas każde badanie albo prawie każde można odpłatnie wykonać. Na pewno lekarz rodzinny doradzi co najlepiej wykonać na podstawie objawów jakie Pani prezentuje.