Czy lekarz rodzinny może przepisać leki hormonalne?

Witam, Jestem 3 miesiąc na cyklu testosteronem 500mg/tydzień. Biorę go w celu poprawy sylwetki. Prosze nie oceniać czy jest to zdrowe czy nie bo każdy jest kowalem własnego losu. I tutaj pytanie. Chcę z niego zejść a jestem zablokowany konkretnie. Czy lekarz rodzinny ma prawo przepisać mi środki hormonalne takie jak hcg, symex, clostilbegyt abym przywrócił swoje hormony do ładu? Czy musi to być lekarz endokrynolog? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub endokrynologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć