Czy lekarz rodzinny może sprawdzić czy mam przerośnięty trzeci migdał?

czy lekarz rodzinny może sprawdzić mi czy mam przerośnięty bądź powiększony trzeci migdał i czy on może mieć wpływ na mój kilku letni problem z zatokami????

Witam!
Ocena tzw. trzeciego migdała, czyli migdałka gardłowego wymaga wizyty u specjalisty Laryngologa. Skierowanie wydaje Lekarz Rodzinny.
Laryngolog pomoże również wyjaśnić kwestię problemów z zatokami. W Pani wieku trzeci migdał powinien już zaniknąć, więc raczej należy szukać innej przyczyny opisywanych dolegliwości.

Polecam garść informacji na temat "trzeciego migdała":
http://otolaryngolodzy24.pl/lekarze-i-specjalnosci/blogi-specjalistow/trzeci-migdal