Czy lekarz rodzinny może stwierdzić rwę barkową?

Czy lekarz rodzinny moze stwierdzic rwe barkowa?.Od mojej pani doktor nie uslyszalam ze to moze byc rwa barkowa a mam dokladnie te same dolegliwosci co opisane wyzej.Ogromny bol barku sztywnienie i mrowienie palcow.Dodam rowniez ze zdjecia RTG wyszlo ze mam ucisk na kregoslupie szyjnym.Do jakiego lekarza mam sie wybrac aby potwierdzil diagnoze.

Dobry Wieczór,
Oczywiście wprawny lekarz rodzinny jak najbardziej jest w stanie rozpoznać rwę barkową.
Kolejnym krokiem jest jej leczenie.
Proponuję kontakt z ortopedą lub neurochirurgiem.
Pozdrawiam