Czy lekarz rodzinny może wypisać tabletki antykoncepcyjne?

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne, zostało mi jeszcze 10, nowe opakowanie powinnam zacząć 5.02 ale nie mam go, recepty również. Doktor będzie w tym czasie na urlopie a wizytę mam dopiero 17 lutego, czy mogę pójść do lekarza rodzinnego po receptę na tabletki antykoncepcyjne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że lekarz rodzinny może wypisać tabletki, zależy od lekarza. Sądzę, że lepiej byłoby udać się do innego ginekologa jeżeli nie będzie miała Pani możliwości udania się do obecnego.