Czy lekarz słusznie przepisał mi ten lek fluxemed?

Od kilku lat cierpie na depersonalizację lecze sie oczywiście psychiatrycznie. Przeprowadzilam sie niedawno do innego miasta i musialam niestety zmienic swojego lekarza prowadzącego. Przepisany został mi lek fluxemed 20 mg po ktorym moje objawy nasily sie jeszcze bardziej powodując ze utraciłam całkowicie kontakt ze swoim cialem a do tego doszedl paniczny lek. Czy lekarz slusznie przepisal mi ten wlasnie lek?

Lek. Michał Lenard

Lekarz przepisał Pani właściwy lek, fluxemed jest stosowany w tego typu schorzeniach. Jeśli jednak nie działa u Pani prawidłowo, sugeruję wizytę kontrolną, konieczna może być modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!