Czy lekarz słusznie zalecił odstawienie Propanololu?

witam od roku i pieciu miesiecy biore propranolol 10mg 60 mg dziennie pytalem lekarza czy moge odstawic powiedzial ze jesli chce to tak ale od dzis musze brac 40 mg dziennie przez tydzien potem 30 20 10mg i skonczyc branie leku z tym ze nie robi mi zadnych badan dodatkowych lek biore poniewaz mialem wysokie cisnienie i szybka akcje serca po tym czasie sie dobrze czuje czy lekarz bez wykonania badania wie ze moge odstawic napewno lek???

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli częstość akcji serca i ciśnienie tętnicze ma pan w normie i pana lekarz prowadzący tak stwierdził to może pan zastosować się do jego zaleceń. W razie nawrotu dolegliwości sugeruję udać się do lekarza kardiologa.