Czy lekarz wykryje 3-tygodniową ciążę?

Witam!

Z mężem staraliśmy się o dziecko od trzech miesięcy, zrobiłam ostatnio test ciążowy i wyszło, że jestem w ciąży. W czwartek 23 grudnia idę do ginekologa, z moich wyliczeń to będzie trzeci tydzień ciąży.

Czy lekarz wykryje tak wczesną ciążę?

Witam serdecznie,
nie wiem jak Pani liczyła tygodnie ciąży. Ale tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
Jeżeli rzeczywiście w dniu wizyty u ginekologa będzie to 3 tydzień ciąży, to w badaniu ginekologicznym będą już objawy świadczące o ciąży. Natomiast w badaniu USG pęcherzyk ciążowy widoczny jest około 4-5 tygodnia ciąży. Także podczas wizyty u ginekologa może być on niewidoczny.
Pozdrawiam