Czy leki antydepresyjne mogą powodować pieczenie w klatce piersiowej?

Odkąd zaczełam zażywać leki antydepresyjne SSRI piecze mnie w klatce piersiowej. Czy to możliwe że te leki wywołują takie skutki czy jest to typowy objaw nerwicowy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jednym ze skutków ubocznych SSRI jest dyskomfort w klatce piersiowej. Gdyby te dolegliwości się nasilały lub miałyby związek z wysiłkiem fizycznym radziłbym niezwłocznie udać się do lekarza. Pozdrawiam.