Czy leki antydepresyjne mogą powodować zawroty głowy?

Witam. Od 8 miesięcy zażywam antydepresanty dokładnie lek z grupy SSRI Oroes 10 mg. Od samego początku leczenia borykam się z zwrotami głowy. Problem występuje codziennie. Czy to może być przyczyną? Za porady psychologów dziękuję, ponieważ na terapię również chodzę. Pozdrawiam

Witam!
Mogą czasem pojawić się zawroty głowy przy leczeniu antydepresyjnym jako objaw niepożądany, szczególnie w początkowej fazie leczenia lub przy zmianie dawkowania. Jeżeli utrzymują się objawy uboczne należy rozważyć zmianę dawkowania lub samego leku. Wachlarz leków przeciwdepresyjnych jest bardzo szeroki!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.