Czy leki na nadciśnienie mogą być związane z problemami z erekcja?

Witam. Od kilku dobrych lat biorę leki na nadciśnienie na początku brałem concoram a teraz obecnie biorę Amlopin5mg i Bisoratio5mg no i również zaczęły się moje problemy z erekcją, nie tak od razu ale z czasem doszło do zupełnego zaburzenia mam pytanie jeśli odstawię tabletki to tego typu problemy mogą minąć?

Leczenie choroby nadciśnieniowej jest konieczne, nie leczone nadciśnienie jest jedną z istotnych przyczyn problemów ze wzwodem penisa. Na temat leków proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym.
Warto też odwiedzić lekarza seksuologa w okolicy zamieszkania. Pozdrawiam. JW, Poznań.