Czy leki na nadciśnienie można stosować z suplementami?

Czy mozna laczyc glukozam.z witam.B12, oraz lek na nadcisnienie candesartan- czy stosowac osobno czy np mozna z witam.B12 lub z glulozamina,MAM problem czy te leki uzywac osobno calkowicie- mam je zalecone przez lekarza.Dodatkowo Venoruton NA ZYLAKI -chcialabym wlasciwie to wszystko przyjmowa.WIEM ZE NIE MOZNA brac niektorych razem ale nie moge znalezc odpowiedniej strony informacyjnej,SERDECZNIE pozdrawiam MAGGAN

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego aby ustalić najbardziej optymalne przyjmowanie leków.