Czy leki na nerwicę natręctw działają dopiero po pół roku?

PYTANIE DO LEKARZA SPEC psychiatrii Biore na nerwice natrectw lekowo depresyjna anafranil 75mg miesiac i teraz pełny miesiąc dawke 150mg i żadnej poprawy nie widzę,eh.Czy mozliwe jest to,ze podziala do pol roku?.Czy warto tak długo czekać i sie meczyc?.Terapie tez mam,ale pytam o farmakologie

Takie zaburzenia są przewlekłe, uporczywe i trzeba czasu, aby odczuć poprawę. Ogólnie można powiedzieć ,że jest to okres ok.3 do 6 m-cy, ale reakcja na leczenie jest bardzo indywidualna. W zakresie pomocy farmakologicznej konsultuj się częściej z lekarzem, bo można modyfikować leczenie w zależności od Twojego samopoczucia.