Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Hormony a zachowanie

Witam Panią,

Raczej nie wiązałbym wymienionych przez Panią dolegliwości z przyjmowaniem leków stosowanych w leczeniu niedoczynności tarczycy.Proszę udać się na wizytę do ginekologa i gastrologa, celem wykluczenia innych przyczyn tych dolegliwości. Ewentualnie może Pani spróbować zamienić Euthyrox (jeśłi przyjmuje Pani ten lek) na Letrox, który nie zawiera w składzie laktozy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog i endokrynolog. Autor oraz współautor ponad 140 artykułów i doniesień zjazdowych. Laureat plebiscytu Lekarz Roku 2016 Dziennika Wschodniego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy