Czy lęki po odstawieniu są normalnym objawem?

2 dni temu lekarz psychiatra kazał mi odstawić całkiem od razu lek propranolol, bralam 4 tabletki na dobe, dawka 10mg, dzisiaj czuje sie źle mam nudności, czuje taki głód po odstawieniu,nasiliły mi się lęki, czy to normalne objawy po odstawieniu takiej dawki? oraz ile potrwa takie samopoczucie?pozdrawiam

Witam!
Zbyt gwałtowne odstawienie - przy takim odstawieniu zgłaszane przez Panią dolegliwości są czymś "normalnym". Tak się raczej nie robi nawet przy słabych lekach. Powinno przejść po kilku lub kilkunastu dniach.
Powodzenia
W. Łuczkowski.