Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy leki przeciwalergiczne mogą powodować zaparcia?

Witam .Czy leki przeciwalergiczne typu.Zyx, loratadyna, zyrtec, aerius ,clatra ,telfasto powodują zaparcia? czy zmniejszają libido u mężczyzn(impotencja)? czy od nich się tyje?czy pogorszą refluks żoładkowo-przełykowy? czy można zażywać z Provironem? Z asparginem?Z Sirdaludem na kregosłup?
MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu

Zalecenia dla pacjentów po badaniu endoskopowym

Badanie endoskopowe służy ocenie stanu narządów wewnętrznych. Jakie są zalecenia dla pacjentów po wykonaniu tego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Leki nie powodują interakcji ze stosowanymi lekami. Stosunkowo rzadko powodują dolegliwości ze strony układu pokarmowego, czyli np. zaparcia. Nie powinny powodować spadku libido. Są to stosunkowo bezpieczne leki, niektóre z nich, szczególnie starszej generacji, mogą powodować senność.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety