Czy leki przeciwbólowe mogą na mój ból głowy?

Pracowałam przy komputerze przynajmniej 8h dziennie, czas mojej pracy niestety czasami się wydluzal. Pewnego dnia dopadl mnie silny bol glowy. Od miesiaca boli mnie glowa i mam dziwne mroczki przed oczami, czesto tez czuje sie slabo. Wizyte u neurologa mam dopiero za 2 miesiące, czy leki przeciwbolowe moga mi jakos pomoc?

Takie czasy; siedzenie przed komputerem fiksacja na ekranie, bezruch i stres! Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, szukanie pomocy, relaks ale i atywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Spacery z dzieckiem, na słońce! Suplementacja witaminy D i witamin B, żelaza, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam ABC ZDROWIE .
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ?