Czy leki przy schizofrenii działają?

Witam, mam schizofrenię. Od 4 lat w remisji. Przyjmuję obecnie Chlorprothixen i Paroxinor. Rok temu urodziłam, w ciąży przyjmowałam leki. Mała miała wzmożone napięcie mięśniowe, przykurcze, napady przypominające padaczkę. Obecnie jestem w 3 ciąży. Druga poroniona w 6 tygodniu (biochemiczna), teraz jest jedynie pęcherzyk, bHCG nieznacznie spadła, czekam. Psychiatra twierdzi, że nie ma to związku z lekami. Ginekolog że ma. Proszę o opinie: jest związek? Jak to sprawdzic? Gdzie szukać pomocy?

Witam!
Paroxinor czyli paroksetyna należy do leków nieprzebadanych na kobietach ciężarnych, badany na ciężarnych samicach zwierzęcych miał działanie teratogenne i nie powinien być stosowany u kobiet ciężarnych. Tak "ładnie" to jest ujęte: "może być podawany, jeżeli spodziewane korzyści będą większe od zagrożenia dla płodu". Rozsądny człowiek by nie ryzykował. Należy sprawę przedyskutować z lekarzem leczącym!!!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.