Czy leki psychiatryczne mogą powodować senność?

Jestem uzależniony od alkoholu Leczę się odwykowo i psychiatrycznie Epilepsje mam od urodzenia Mam rozpoznanie choroby F 10.2 F 10.7 G 40 Zażywam tegretol,miansec,chloroprotixan Czy są po tych lekach jakieś skutki uboczne Pytam gdyż cały czas jestem bardzo senny

Jaki stan ogólny ? Choroba refluksowa żołądka, patologie układu krążenia, oddechowe, inne? Niedobory witaminowe?
Konieczna pełna ocena neurologiczna, Ocena objawów, ogólnego stanu zdrowia, obciążeń , Należy uwzględnić wiele czynników: budowa, waga; dieta, aktywność fizyczna , tryb życia i pracy; postawa, sen , nastrój . Epilepsja od wielu lat, Jakie podłoże???
Czym leczona? Jak EEG, inne wyniki TK, MRI,
Pozdrawiam i zapraszam