Czy leki psychotropowe nie są dla wszystkich?

Mam depresje od 7miesiecy.Asentra,trittico,mozarin,faxolet z lamilept nie dzialaja tzn zero skutkow negatywnych i pozytywnych.Jestem w tym samym miejscu jak bylam...brak energi i checi do zycia,a zawsze bylam radosna i bylo ok.Rok po ur dziecka zaczął mi spadać nastrój...na nic nie choruje,lekow nie biore innych,witaminy bralam,tarczyca,krew,eeg w normie.Czy leki psychotropowe sa nie dla wszystkich?.Niby wstaje itp,ale o pracy nie ma mowy,a musze pracowac,co robic mattko kochana...

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji symptomatycznej, wynika że farmakoterapia Pani nie służy...

Dlatego zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia psychoterapii, która jest efektywną metodą leczenia i nie powoduje skutków ubocznych.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam Panią,
Przyczyną depresji są zarówno czynniki biologiczne,
jak też, a właściwie przede wszystkim, czynniki
psychologiczne oraz środowiskowe.
Oznacza to, że pomocy potrzebuje również Pani dusza.
Cierpienia duszy trudno wyleczyć samymi środkami
farmakologicznymi.
Jeżeli dolegliwości są wyjątkowo uciążliwe i utrudniają normalne
funkcjonowanie, można stosować leki, np. antydepresanty.
Jednak leczenie farmakologiczne jest leczeniem objawowym
i powinno być traktowane jedynie jako uzupełnienie psychoterapii.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć depresję oraz jej
uciążliwe konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, dzięki której odzyska
Pani spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy depresji,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl