Czy leki psychotropowe zmieniają moje myślenie?

Dzien dobry. Przyjmuje codziennie leki psychotropowe (2 neuroleptyki(klozapina, olanzapina) i 1 antydepresanta(escitalopram)) Moja obawa jest zwiazana z tym czy te leki zmieniaja moje myslenie. Po prostu czulbym sie nieswojo wiedzac ze po ingerencji farmakologicznej moje myslenie ulega zmianom na codzien i jakos nie mam na to wplywu tylko po prostu dzialaja leki. Moje pytanie jest takie: Jaki jest zwiazek leku psychotropowego z mysleniem>

szanowny Panie, leki nie zmienią Pańskiej osobowości, poprawiają nastrój i zapobiegają powstawaniu objawów wytwórczych