Czy leki stabilizujące podnoszą nastrój?

Witam,moj problem to zaburzenia osobowosci.kiedys antydepresant całkowicie mi pomógł ale tylko na czas brania leku.biorac tez pregabaline czułem wyraźna poprawę ale z początku jednego dnia.moje pytanie czy leki stabilizujące mogą podnosić nastrój tak jak np.antydepresanty.dokladnie chodzi mi o lit ,ponieważ brałem już wszystkie leki a ten ma dobre opinie i można go brać latami,proszę o informacje ,dziękuje

Dzień Dobry Panie Andrzeju,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Z mojej strony, zachęcałabym Pana do rozważenia podjęcia psychoterapii, która byłaby dla Pana efektywną formą terapii, gdyż leczy przyczynę symptomatyczną, nie powodując skutków ubocznych.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605