Czy leki uspokajające mogą wpłynąć na obniżenie temperatury ciała?

Pogoda wpływa na samopoczucie, czy może ona wpłynąć na temperaturę ciała, tzn: czuję się trochę słabo i mam niską temperaturę 35.9 ? Czy np. smog może na mnie tak bardzo wpłynąć ? Co oznacza że mam różne temperatury; pod jedną pachą np.: 36.1 a pod drugą 35.9? Czy leki uspokajające mogą wpłynąć na obniżenie temperatury ciała ?

Aleksander Ropielewski

Jest to temperatura w normie i nieznaczne jej wahania przy pomiarze pod pachą są normalne. Nie wiem jakie leki Pan przyjmuje, dlatego nie mogę stwierdzić ich wpływu na temperaturę ciała.