Czy leki żuravit i urofuraginum mogą opóźnić okres?

Czy takie leki jak żuravit i urofuraginum mogą opóźnić okres? Przed nim miałam zapalenie pęcherza, brałam właśnie te leki. Dodam, że od listopada przyjmuje Aidee i nie stosuje innych zabezpieczeń przy uprawianiu seksu.

Lek. Tomasz Budlewski

infekcja sama w sobie mogła spowodować opóźnienie miesiączki aczkolwiek konieczne jest oznaczenie poziomu beta hcg i wizyta u lekarza ginekologa.