Czy lekkie bóle w podbrzuszu mogą oznaczać ciążę?

Witam. Kochałam się z facetem. Wytrysk w środku. Biorę tabletki lecz o roznych godzinach. Jestem trzy dni przed planowanym okresem i mam lekkie bóle w podbrzuszu. Czy to możliwe że mogłam zajść w ciąże ?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro bierze Pani tabletki regularnie, a różnice w godzinach brania są niewielkie, ryzyko ciąży jest znikome. Ból brzucha może zwiastować nadchodzący okres. Na przyszłość proszę się starać przyjmować tabletki o stałej porze.