Czy lekkie krwawienie w ciąży jest groźne?

Witam,
zaczął mi się 12 tydzień ciąży, kiedy byłam w ubikacji zauważyłam krew na papierze, również minimalnie była krew na bieliźnie, zaniepokoiłam się.
Proszę o poradę, czy ciąża jest zagrożona?
Dziękuję i czekam na odpowiedź!

Witam serdecznie,

każde plamienie lub krwawienie w ciąży powinno być wyjaśnione. Niestety może to być objaw niepokojący. Dlatego proponuję jak najszybszą wizytę u ginekologa. Bez badania nie można powiedzieć, co jest przyczyną krwawienia.

Pozdrawiam