Czy lekkie plamienie może być oznaką ciąży?

Witam Mam pytanie otóż po nie zabezpieczonym stosunku bez wytrysku w dni płodne następnego dnia wzięłam escapelle. Dwa dni przed okresem zrobiłam 2 testy i obydwa wyszły ujemne. teraz miałam lekkie plamienie czy możne to być oznaka ciąży ? póki co nie ma jeszcze okresu. prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Po przyjęciu escapelle zdarza się, że okres jest skąpy, bądź nie występuje. Skoro testy są negatywne, najpewniej nie ma powodu di niepokoju.