Czy lepsze będzie modelowanie żuchwy czy zastosowanie nici?

Witam, Mam 40 lat,Problem chomiki i bruzdy marionetki. Co lepsze mdelowanie zuchwy wypełniaczem czy zastosowanie nici?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz po obejrzeniu stanu skory oceni ja i dobierze odpowiednie metody leczenia.

Na podstawie samego pytania niełatwo jest odpowiedzieć. Konieczna jest konsultacja. Jest wiele możliwości które możemy zaproponować, wszystko zależy od wielu czynników, które oceniamy podczas wizyty.