Czy lewa pierś może boleć na tle nerwowym?

Mam 24 lata i stwierdzona nerwice lękową (z wmawianiem sobie roznych chorob). Mam pytanie, czy lewa piers moze bolec na tle nerwowym? Kiedy mam stresowa sytuacje boli mnie wiele miejsc, w tym wlasnie lewa piers od zewnetrznej strony piersi. Najpierw mialam zmiane pracy, bol trzymal prawie tydzien. Pozniej byl spokoj, teraz mam egzaminy/obrone na studiach i znowu sie pojawia. Dodam, ze zyje w ciaglym stresie, a w pracy duzo dzwigam. W rodzinie rak piersi nie wystepowal.

Szanowna Pani, tak jak najbardziej. Jednakże ze względu na przewlekły stres zachęcam do wizyty u psychiatry