Czy licówki pełnoceramiczne są bardzo podatne na przebarwienia?

Witam!
Licówki pełnoceramiczne nie są podatne na przebarwienia! Porcelana jest materiałem w pełni kosmetycznym ! Licówki są wykonywane w pracowni techniki dentystycznej,tam wypolerowane i nie przyjmują żadnych barwników użytkowane nawet wiele lat! Pozdrawiam.