Czy ma przeciwwskazania do tej operacji?

Witam!mój tata jest 3 lata po zatorze płucnym leczony fragminem.Ma miec operowaną zaćmę,sprawa się skomplikowała ,bo jego własna soczewka się urwała i leży sobie.Trzeba ja usunąc.jeszcze 15 lat leczony jest na nowotwór prostaty/psa stabilne/ Czy ma przeciwwskazania do tej operacji?Prosze o pomoc!

Witam. Wszystko zależy od sposobu znieczulania. Jeśli ogólne to to będzie zależało od wydolności układów w tym krążeniowo-oddechowego - chodzi o to by bardziej nie zaszkodzić.