Czy Macromax wpływa na antykoncepcję?

Witam! Biore tabletki antykoncepcyjne zoely. W trakcie przerwy tj. 16.17.18 Luty zazywalam macromax. 19.02 zaczelam nowe opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Czy zabezpieczenie jest zachowane i czy macromax wplywa na antykoncepcje?

Piotr Pilarski

Macromax wpływa na antykoncepcję. Sugeruje stosowanie dodatkowego zabezpieczenia przez 7 dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Pozdrawiam.