Czy mając podwyższony stopień hormonów męskich i problemy z trądzikiem mogę mieć problemy z zajściem w ciąże?

Mam 22 lata i mam problemy z tradzikiem oraz hormonami! Zwiekszona ilość testosteronu! czy moge miec problem z zajsciem w ciąże?
22 LAT ponad rok temu

Szanowna Pani,

Informacje zawarte w pytaniu nie są wystarczające do wypowiedzenia się odnośnie problemów z zajściem w ciążę.

W celu wyjaśnienia tej kwestii powinna się Pani zgłosić do ginekologa, który przeprowadzi wywiad chorobowy oraz zleci panel badań, które pomogą odpowiedzieć na Pani pytanie i ewentualnie wdrożyć odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie