Czy mając przepuklinę pachwinową mogę pójść na L4?

Jeśli mam przepukline pachwinowa mogę pójść na l4 jeżeli wykonuje pracę komisioner..?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli czeka Pan za zabieg i rzeczywiście przepuklina nie pozwala na normalne funkcjonowanie i pracę, lekarz najpewniej wypisze Panu zwolnienie. Jednakże decyzja należy właśnie do lekarza, do którego Pan pójdzie i ciężko ją przewidzieć.