Tatuaż na przedramieniu a praca na SOR bądź OIT

Mam wyjątkowo dziwne pytanie niezwiązane z chorobą. Mianowicie czy mając tatuaż na przedramieniu (niewielki napis po łacinie) można się dostać do pracy na SOR bądź OIT? Jeśli tak, to czy trzeba nosić fartuchy z długim rękawem i ten tatuaż na przedramieniu zasłaniać? Nie wstydzę się go, cieszę się że jakiś czas temu go zrobiłam, ale nie wiem czy nie zablokuje mi to drogi do pracy właśnie na SOR albo OIT. Czy w tych miejscach pojawiają się takie reguły, że nie można mieć tatuażu na przedramieniu? Czy jest możliwe, że jeśli zacznę tam pracować to będę musiała nosić jedynie ubrania z długim rękawem żeby zakryć tatuaż na przedramieniu? Jak dyrektorzy w ogóle patrzą na takie tatuaże na przedramieniu - czy to od razu eliminuje czy jednak jest szansa na pracę? Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za nietypowe pytanie. Pozdrawiam.

Tatuaż nie jest przeciwskazaniem do takiej pracy, sprawa ubioru należy do przełożonego i regulaminu miejsca pracy. Jeżrli tatuaż nie jest rażący to nie powinno byc problemu.