Czy mając zaświadczenie, że leczę się prywatnie u neurologa mogę dostać skierowanie na potrzebne badania laboratoryjne od internisty?

Witam, Czy mając zaświadczenie, że leczę się prywatnie u neurologa mogę dostać skierowanie na potrzebne badania laboratoryjne od internisty, np Ths, FT3?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli chodzi Panu o badania na NFZ, może się Pani udać do lekarza i ten, jeśli uzna to za konieczne, zleci Pani odpowiednie badania. Ciężko powiedzieć, czy u Pani jest wskazanie do oznaczenia hormonów tarczycy.