Czy małą tkanka podczas okresy to było poronienie?

Witam, przez dwa dni z pochwy leciała mi jasno różowa wydzielina, w pewnym momencie dostałam silnego bólu brzucha,po skorzystaniu z toalety zauważyłam coś małego otoczonego krwią, teraz mam miesiączkę ale jest ona dość dziwna ponieważ są to lekkie krwawienia co jakiś czas. Czy mogło być to poronienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie jak najszybciej oznaczyć poziom Beta HCG będzie można wtedy coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa