Czy małe jądra jeszcze urosną?

Witam, 23 lata (182 cm/68 kg). Niepokoją mnie rozmiary moich jąder, ale zanim napiszę o ich rozmiarach, chciałem naświetlić kilka faktów. Podczas dojrzewania miałem problemy z przejściem do końca mutacji i byłem leczony laryngologicznie. Głos łamał się około dwóch lat zanim rozpocząłem leczenie. Kolejną sprawą jest brak zarostu, posiadam tylko kilkanaście cienkich czarnych włosów pod nosem i tyle samo na podbródku. Reszta twarzy zero. Teraz zasadnicza sprawa, moje jądra mają wymiary 38x23x18 milimetrów, będąc raz u urologa (w wieku 21 lat) z problemami pęcherza zapytałem, czemu są takie małe, to uzyskałem pytanie na pytanie - a zawsze były takie małe? - to tak już zostanie.

Postanowiłem zrobić badania na poziom testosteronu i wynik to: 697 ng/dl (norma z kartki 256-829 ng/dl). Czy to wynik odpowiedni zaraz po zakończeniu dojrzewania? Nie wierzę temu lekarzowi, bo prawda jest taka, że te rozmiary są komiczne i w połączeniu z krótką moszną, jąder nie widać zza penisa prawie wcale. Nie czuję się jak facet, nie mam zarostu. Miewam problemy, podrywając dziewczyny, że moje jądra wywołają śmiech. To samo, gdy idąc na basen, widzę innych mężczyzn z wypchanymi kąpielówkami, gdzie u mnie poza penisem nic nie widać. Chciałem dodać, że akurat z wymiarów penisa jestem zadowolony :) (17 cm). Owłosienie reszty ciała raczej ok (nogi, ręce, pachy - ok, klatka piersiowa - zero). Co mi jest i jak mogę rozwiązać ten problem z zarostem i z jądrami? Czy mam szanse na powiększenie ich za pomocą gonadotropin do typowych rozmiarów (tj. 5x3x2)? Gdzie mam się udać, aby rozwiązać mój problem?

Witam!
Na podstawie powyższego opisu wydaje się, że dojrzewanie płciowe przebiegło prawidłowo, a obecna wielkość jąder nie sugeruje patologii, tym bardziej, że wielkość penisa jest prawidłowa. Kwestia zarostu i owłosienia jest osobniczo zmienna, duży wpływ ma na to również karnacja, jak i czynniki rodzinne. Stężenie testosteronu jest prawdopodobnie prawidłowe i wydaje się, że funkcja jąder powinna być zachowana. W przypadku ciągłych wątpliwości proponuję wykonać badanie nasienia, USG jąder lub skonsultować problem z andrologiem. Wydaje się, że pod względem medycznym Pański problem nie ma podłoża organicznego. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!