Czy małe krostki w okolicach intymnych są naturalne?

Małe krostki w okolicach intymnych. Czy małe(wielkości główki od szpilki) krostki w okolicach intymnych są naturalne?, czasem pojawi się większa, bardzo rzadko, a po jej usunięciu widać, że jest tam coś białego, znika po wyciśnięciu. (Nie weim, czy ta inf coś da, ale mam trądzik młodzieńczy i zastanwiałam się czy to nie wpływa też na pojawianie się tych większych krostek) Nie bolą, nie swędzą. Stosuję żele do higieny intymnej i dbam w szczególności o tamte partie ciała.

Witam. Opisane zmiany to najprawdopodobniej niegroźne plamki Fordycea. Nie ma powodów do niepokoju.