Czy małej tarczycy się nie leczy?

Mam wszystkie objawy niedoczynności tarczycy. Miałam badania na hormony - jeden jest podwyzszony. Rok temu moje tsh wynosiło 5.1 a teraz 3.9. Endokrynolog po badaniu usg stwierdził, że mam za mała tarczyce i że to nie choroba. Wykluczono hashimoto. Zalecił brać selen. Nic nie pomaga. Czy tego naprawdę nie da się leczyć? Czy już zawsze będę się czuła ospala i nie będę miała siły dosłownie na nic ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest dalsza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania.