Czy mam bielactwo penisa?

Witam chlopak 18 lat. Wydaje mi sie ze mam bielactwo penisa poniewaz posiadam biale plamki ktore zaczely mi sie pojawiac po skonczeniu gimnazjum. W dodatku jakby tego bylo malo mam prawdopodobnie stulejke poniewaz czasem mam problem z odciagnieciem napletka podczas wzwodu (gdy penis jest nawilzony nie mam takiego problemu). Ostatnio pekl mi delikatnie napletek i pojawil sie zolty osad obok skaleczenia. Co to moze byc? Czy mam stulejke? Czy bielactwo jest grozne?

Wymaga Pan konsultacji specjalisty dermatologa (zmiana barwnikowa skórna) oraz konsultacji chirurga urologa. Może okazać się, że doświadczony specjalista dermatologii poradzi Panu także skutecznie w w tym drugim problemie, który wcale nie musi być, być może, rozwiązany zabiegowo.
Proponuję rozważyć wizytę u Prof Karoliny Hrab na Św.Marcinie, w Poznaniu. ( Jej Mąż jest zresztą doświadczonym urologiem z Kliniki Urologii Uniwersytetu Medycznego).

Pozdrawiam przedświątecznie. JW, blog seksuologia. seksuologia.com, Poznań. (1218)